YARGI.org | Soru Cevap Uygulaması AÇILDI!

ÜYELİK ŞARTI YOK! İSİM VERME ZORUNLULUĞU YOK! ANONİM OLARAK SADECE BİR TIKLA SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ.

Vatandaşların, alanında uzman veya konuyla ilgili tecrübesi bulunan kişilere hukuki sorunlarını iletmesi, çözüm araması, yargı çalışanlarının günlük karşılaştıkları mesleki sorunlar hakkında sorularına cevap araması, Bilirkişi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Pedagog, Tercüman, Uzlaştırmacı vs. gibi yardımcı yargı çalışanlarının sorularını iletebilmeleri, avukatların ihtiyaç duydukları konularda meslektaşları ile bilgi alışverişi yapabilmesi için, www.YARGI.org/SOR uygulaması yayında!

Sadece BİR TIKLA sorunuzu sormak için: BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

TANIŞMA ALANI

Adalet Bakanlığı personeli ile veya hukuki alanlar ile ilgili olmayan tüm konuların paylaşılabileceği bölüm.
xavi_28
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: TANIŞMA ALANI

Mesaj gönderen xavi_28 »

Merhaba Giresun adliyesi soruşturma

Paşa ARAÇ
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Paşa ARAÇ »

Suşehri adliyesinde görev yapıyorum herkese başarılar dilerim

Mduran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mduran »

Ben yeni üyelerdenim ve görev yerleri Cuma belli oldu(klavye sınavında yazdığına göre atamışlar) bana iş mahkemesi çıktı; iş mahkemesi kaleminde çalışma ve duruşmaya katılma durumu hakkında bilgi almak istiyorum.

Kullanıcı avatarı
Çepni
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen Çepni »

Mduran yazdı:
16 Şub 2020, 02:13
Ben yeni üyelerdenim ve görev yerleri Cuma belli oldu(klavye sınavında yazdığına göre atamışlar) bana iş mahkemesi çıktı; iş mahkemesi kaleminde çalışma ve duruşmaya katılma durumu hakkında bilgi almak istiyorum.
İş mahkemesi evrak yönünden yoğundur, duruşmada bol bol tanık dinlenir fakat çalışması zevklidir. Hayırlı uğurlu olsun.

Mduran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mduran »

Tekrar merhabalar, bu konuyu yazdıktan 2 hafta sonra savcılığın yeni açılan seri soruşturma bürosuna verdiler. Acaba burda işler tam olarak nasıl; 12 kişi var. Ben ve 2 personel kalem katibiyik; 5-6 savcı var; 2 katip düşüyor. 5 yeni(ben dahil) ha onlar da iş yapmaya çalışıyor. Tabi ben daha sonra geldim(savcı sen kalem katibisin artık, dedi) şu an müdürle çalışacakmışsım. Şu an da bi iş bölümü yok bana verilen

“KONU DIŞI” sayfasına dön