YARGI.org | Soru Cevap Uygulaması AÇILDI!

ÜYELİK ŞARTI YOK! İSİM VERME ZORUNLULUĞU YOK! ANONİM OLARAK SADECE BİR TIKLA SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ.

Vatandaşların, alanında uzman veya konuyla ilgili tecrübesi bulunan kişilere hukuki sorunlarını iletmesi, çözüm araması, yargı çalışanlarının günlük karşılaştıkları mesleki sorunlar hakkında sorularına cevap araması, Bilirkişi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Pedagog, Tercüman, Uzlaştırmacı vs. gibi yardımcı yargı çalışanlarının sorularını iletebilmeleri, avukatların ihtiyaç duydukları konularda meslektaşları ile bilgi alışverişi yapabilmesi için, www.YARGI.org/SOR uygulaması yayında!

Sadece BİR TIKLA sorunuzu sormak için: BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığımız İşe Göre Aldığımız Maaş ?

Adli yargı çalışanlarının karşılaştıkları soruları iletebilecekleri ve çözüm önerileri sunulabilecek tartışma bölümü.
Engin
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaptığımız İşe Göre Aldığımız Maaş ?

Mesaj gönderen Engin »

Merhaba arkadaslar.

Adli yargi calisanlari olarak bu yogun is temposuna gore aldigimiz maaslar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Herhangi bir ek odeme vs de yok gundemde, iyilestirme olsa iyi olacak ama pek umutlu degilim. Bu tempoya gore en az personel maasinin 5000 tl olmasi gerektigini dusunuyorum. Sizin fikriniz nedir?

Kullanıcı avatarı
fatiihunsal
Yönetici
Yönetici

Re: Yaptığımız İşe Göre Aldığımız Maaş ?

Mesaj gönderen fatiihunsal »

2009 da memur maaşı 782 dolar iken günümüzde 600 dolarlara kadar geriledi. Yani az gibi görünse de yaklaşık 1-1.5 bin lira kadar gerileme var.

Burak
Moderatörler
Moderatörler

Mesaj gönderen Burak »

en az 500 tl zam gerekli.

Kullanıcı avatarı
Paşa
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen Paşa »

Arkadaşlar özel sektörde asgari ücretle yıllarca çalıştım, özel bir şirkette müdür olarak da çalıştım, şimdi de devlet memuruyum. şunu söyleyebilirim ki, amirlerimin birçoğunun aldığı parayı göz önüne aldığımda paramız çok az, asgari ücretle çalışanların birçoğuna göre ise çok fazla!

Blue_Thunder
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Blue_Thunder »

Memurlar arasında en çok yorulan stres altında tek hatada soruşturma geçirme tehlikesiyle karşı karşıya kalan adliye personeli için maaşımız gerçekten az maaşımı beğenmiyor değilim çok şükür ama diğer kurumları düşününce bu yıpranmaya bu maaş az
Adana DEMİRSPORLUDUR.

Kullanıcı avatarı
kmldnz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen kmldnz »

infaz da çalışıyorum.. tabiki de az az az.. :D

“ADLİ YARGI ÇALIŞANLARI” sayfasına dön