YARGI.org | Soru Cevap Uygulaması AÇILDI!

ÜYELİK ŞARTI YOK! İSİM VERME ZORUNLULUĞU YOK! ANONİM OLARAK SADECE BİR TIKLA SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ.

Vatandaşların, alanında uzman veya konuyla ilgili tecrübesi bulunan kişilere hukuki sorunlarını iletmesi, çözüm araması, yargı çalışanlarının günlük karşılaştıkları mesleki sorunlar hakkında sorularına cevap araması, Bilirkişi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Pedagog, Tercüman, Uzlaştırmacı vs. gibi yardımcı yargı çalışanlarının sorularını iletebilmeleri, avukatların ihtiyaç duydukları konularda meslektaşları ile bilgi alışverişi yapabilmesi için, www.YARGI.org/SOR uygulaması yayında!

Sadece BİR TIKLA sorunuzu sormak için: BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Savcı Ters Olunca :)

Komik yazılar, resimler, karikatürler, başınızdan geçen komik olaylar ve buna benzer unsurların paylaşılabileceği bölüm.
Kullanıcı avatarı
Paşa
Yönetici
Yönetici

Savcı Ters Olunca :)

Mesaj gönderen Paşa »

bir polis memuru, takım elbise ile bir iş için savcının odasına gitmiştir. (çocuk bürodakiler başta olmak üzere bazı polis memurları sivil giyinebilmektedir ve genelde spor giyimden yana kullanmaktadırlar tercihlerini) savcı adliyenin en ters savcısıdır. aralarında gellişen diyalog:

-buyrun oturun.
-ben oturmayayım savcı bey.
-oturun oturun!
(polis oturur, ve o sırada dışarda ifade vermek için bekleyen sanık alınır huzura. savcı adet olduğu üzere başlar)
-sanık geldi. (polise bakarak) müdafisi (avukatı) hazır.
(polis anlar durumu, savcı kendisini avukat sanmıştır)
-efendim ben avukat değiilim.
-kimsin?
-polis memuruyum efendim.
-kaaalk! sana kim otur dediii? :kafa:

“MİZAH” sayfasına dön