YARGI.org | Soru Cevap Uygulaması AÇILDI!

ÜYELİK ŞARTI YOK! İSİM VERME ZORUNLULUĞU YOK! ANONİM OLARAK SADECE BİR TIKLA SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ.

Vatandaşların, alanında uzman veya konuyla ilgili tecrübesi bulunan kişilere hukuki sorunlarını iletmesi, çözüm araması, yargı çalışanlarının günlük karşılaştıkları mesleki sorunlar hakkında sorularına cevap araması, Bilirkişi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Pedagog, Tercüman, Uzlaştırmacı vs. gibi yardımcı yargı çalışanlarının sorularını iletebilmeleri, avukatların ihtiyaç duydukları konularda meslektaşları ile bilgi alışverişi yapabilmesi için, www.YARGI.org/SOR uygulaması yayında!

Sadece BİR TIKLA sorunuzu sormak için: BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

TANIŞMA ALANI

Adalet Bakanlığı personeli ile veya hukuki alanlar ile ilgili olmayan tüm konuların paylaşılabileceği bölüm.
Kullanıcı avatarı
Admin
Kurucu
Kurucu
İletişim:

TANIŞMA ALANI

Mesaj gönderen Admin »

Herkese merhaba, dilerseniz bu başlık altında kendinizi tanıtabilirsiniz.

Hangi şehirdesiniz, hangi mesleği yapıyorsunuz, kaç yıldır bu görevdesiniz, bu gibi bilgileri paylaşabilirsiniz.

Aynı şehirde olanlar, aynı mesleği yapanlar, aynı dönemde işe başlayanlar (devre) birbirleriyle tanışarak daha etkin bilgi alışverişinde bulunabilirler. :begendim:

Hepiniz hoş geldiniz. :minnet:
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Kullanıcı avatarı
Paşa
Yönetici
Yönetici

Re: TANIŞMA ALANI

Mesaj gönderen Paşa »

İlk ben başlayayım. Karabük'lüyüm. Karabük Adliyesi Savcılık Soruşturma Bürosunda 8 yıldır çalışıyorum. Savcılık hakkında, özellikle soruşturma ile ilgili ihtiyacı olan arkadaşlara hemen her konuda yardımcı olabilirim. Sicilim 152434

Kullanıcı avatarı
fatiihunsal
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen fatiihunsal »

Merhabalar, çok deneyimim olmasa da bildiğim bir konu olursa yardımcı olmak isterim :) AB243654

Kullanıcı avatarı
Çepni
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen Çepni »

Merhaba arkadaşlar,
İsmimi vermek istemeyen seyircilerdenim, halen Giresun Uzlaştırma Bürosunda görev yapıyorum, herkese mutlu huzurlu günler diliyorum. :begendim:

Mduran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mduran »

Ben yakın zamanda yeni başlayacak katip adaylarından biriyim, İnşallah, Adalet Bakanlığı personeli olacam. Duran Ceylan; 1983 Sivas-Gemerek doğumluyum. Çocukluğumda Kayseri'ye göçtüydük. 30 yılı geçkin Kayseri'de oturuyok. 2 yıl AÖF İlahiyat mezunuyum. 2015'ten beri adliye sınavları için uğraşıyordum. Sonunda Geçen sene başvurduğum Anadolu Adliyesi zabıt katipliğini kazandım. Az çok netten yorumları okudum(personellerin çalışma yoğunluğundan ve kati̇pli̇kten)burda Anadolu Adliyesinde çalışan varsa tanışmak isterim ve bilgilendirirse sevinirim. 😊

Kullanıcı avatarı
Çepni
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen Çepni »

Mduran yazdı:
30 Oca 2020, 19:23
Ben yakın zamanda yeni başlayacak katip adaylarından biriyim, İnşallah, Adalet Bakanlığı personeli olacam. Duran Ceylan; 1983 Sivas-Gemerek doğumluyum. Çocukluğumda Kayseri'ye göçtüydük. 30 yılı geçkin Kayseri'de oturuyok. 2 yıl AÖF İlahiyat mezunuyum. 2015'ten beri adliye sınavları için uğraşıyordum. Sonunda Geçen sene başvurduğum Anadolu Adliyesi zabıt katipliğini kazandım. Az çok netten yorumları okudum(personellerin çalışma yoğunluğundan ve kati̇pli̇kten)burda Anadolu Adliyesinde çalışan varsa tanışmak isterim ve bilgilendirirse sevinirim. 😊
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Kutsal bir meslek olmasının yanında yorucu, dikkat ve fedakarlık isteyen bir meslek. Mesleğimiz ile övünürüz, dışarıda da saygı duyulur fakat Adliyenin kapısından içeri girince işler değişir. İş yetiştirme çabası, sıkıntılı insanlarla muhatap olma gibi birçok zorluklarla karşı karşıya kalırız. Maaşımızı eleştiririz çünkü yaptığımız iş diğer kurumdakilerden kat kat fazladır. Velhasıl kelam zor iştir Adliye personeli olmak. Dokuz yıllık meslek hayatımın bana öğrettiği en önemli şey ise işini düzgün yaparsan her işin altından kalkarsın..

polatabdurrahman44
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen polatabdurrahman44 »

Cümleten Selamünaleyküm. İstanbul Anadolu Adliyesinde Teknisyenim. Hepiniz hoşgeldiniz

Z. Katibi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Z. Katibi »

Merhaba.
Kırıkhan Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesinin tek katibiyim. :kahkaha:
Herkese iyi görevler dilerim.

Kullanıcı avatarı
kmldnz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen kmldnz »

Merhabalar, Denizli Adliyesi İlamat ve İnfaz Bürosu..
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.. : )

Kullanıcı avatarı
Admin
Kurucu
Kurucu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Mduran yazdı:
30 Oca 2020, 19:23
polatabdurrahman44 yazdı:
31 Oca 2020, 08:59
Cümleten Selamünaleyküm. İstanbul Anadolu Adliyesinde Teknisyenim. Hepiniz hoşgeldiniz
Z. Katibi yazdı:
31 Oca 2020, 20:29
Merhaba.
Kırıkhan Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesinin tek katibiyim. :kahkaha:
Herkese iyi görevler dilerim.
kmldnz yazdı:
06 Şub 2020, 14:45
Merhabalar, Denizli Adliyesi İlamat ve İnfaz Bürosu..
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.. : )
Aramıza hoş geldiniz, çok memnun olduk. :begendim:
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

“KONU DIŞI” sayfasına dön